2024/03/02

Vyksta Žmonių Mulkinimas

Prabudau anksti ryte, pramerkiau akis ir pirma mintis į galvą trenkė: Kildišienė naudojasi Karbauskio įmonės automobiliu. Oi, oi, oi kokia didelė problema užkrito ant Lietuvos. Gėda prieš visą pasaulį.

Prisiminiau, kaip vakar mokesčių inspekcijos atstovai mušėsi kumščiais į krūtinę ir sakė: tirsim ir Karbauskio įmones, ir patį Karbauskį, ir Kildišienę, ir jos motiną, ir visą giminę. Žurnalistai nuo pat ryto sekioja Kildišienę ir fiksuoja kiekvieną jos pakaušio pasikasymą, tuomet užpuola klausimais: Kodėl kaseis? Kodėl kaseis ne taip kaip kiti kasosi? O po kelių minučių viską siunčia į eterį. Prezidentūra didelį rūpestį parodė, piršteliu pagrūmojo ir liepė visiems aiškintis ir išsiaiškinti,kad daugiau tokių baisių dalykų nebūtų. Dabar Lietuva, jos valdžia, teisėsauga, mokesčių inspekcija, kovotojai su morale ir visas būrys samdytų žurnalistų parodys pasauliui, kaip Lietuva kovoja su korupcija, kokia ji yra skaidri, atvira ir griežta piktnaudžiautojams. Elgesys lyginai toks pat, kai yra pagaunamas eilinis kelių policininkas, kuris paėmė kyšį ir juo nepasidalino su vadovybe, kuris nepriklauso Kyšių Ėmimo Sistemai. Oho kaip tuomet kenčia policininkas. Visą valdžios ir teisėsaugos jėgą pajunta.

O tuo tarpu kai Seimas, atlikęs tyrimą ir jo dauguma patvirtinusi išvadas, pripažino,kad galimai buvo iššvaistyti 280 milijonų litų konsultacijoms ir teisinėms paslaugoms pirkti, tai ai, anokia čia problema, niekas į tai nereaguoja, nei prokuratūra,kuriai medžiagą nusiuntė Seimas ir prašė išsiaiškinti, nei STT, nei Prezidentūra domėjosi ir rūpinosi, nei žurnalistų būrys. Tyla. Anokia čia problema.

Kai gamtinių dujų terminalo studiją atliko privati B.Lubio įmonė ir už ją sumokėjo 2 milijonus litų, o valstybinė įmonė AB, Klaipėdos nafta, kuriai vadovavo dabartinis Susisiekimo ministras R.Masiulis už studiją sumokėjo 34 milijonus ir Seimas bandė aiškinti kaip ir kodėl taip gavosi, tai niekas jam nieko neaiškino, nusispjovė į parlamentarus. Anokia čia problema, niekam ji neįdomi. Žurnalistai net piršto nepajudino.

Dvigubi standartai ir žmonių mulkinimas kovoje dėl valdžios – kitokia išvada niekaip galvoje nesusiformuoja, o yra sakoma, kad rytais protas dirba geriausiai. Reiškiasi kitokia išvada ir nesusiformuos.

Dalintis