2020/05/28

Kaip Yra Puolamas R.Karbauskis?

05
Mūsų žurnalistai nuo Rusijos didžiųjų manipuliatorių (Kiseliovo, Solovjovo, RT, Sputnik)  darbo metodais visiškai nesiskiria. Jiems ir įstatymų reikalavimai yra dzin, jiems ir moralės klausimai yra dzin, jiems ir padorumo ribų nėra. Svarbiausias yra užsakymas, sutartis ir pinigai, pinigai, pinigai.
Kai užsakomieji žurnalistai išsisemia ir neturi ką rašyti apie R.Karbauskį, nes nieko jo biografijoje skandalingo neranda, tai pradeda rašyti apie jo aplinkos  žmones su kuriais jis kažkada dirbo, kartu mokėsi pradinėje mokykloje, o gal net lankė darželį.  Atkreipkite dėmesį į paskelbto Delfi.lt straipsnio antraštę:
 
„Neįtikėtina schema: NMA ir R. Karbauskio pavaduotojas galėjo sudaryti labai įtartiną sutartį“
 
Tokių straipsnių su panašiu pavadinimu „R.Karbauskio bendražygis…, arba R.Karbauskio bendramokslis…,arba R.Karbauskio bendrapartietis, arba R.Karbauskio mėgstamo Naisių kaimo gyventojas, arba R.Karbauskio valstiečių partijos rėmėjas virtualioje erdvėje yra apstu. Straipsniuose įvardinti asmenys žiniasklaidos nėra vadinami savo vardais bei pavardėmis, o jiems yra suteikiama R.Karbausko pavardė. Straipsniai į šią erdvę yra išmetami kiekvieną dieną. Žurnalistai dirba kaip automatiniai robotai.
 
Šioje vietoje svarbiausia yra antrašė ir ji turi būti parašyta ryškiomis ir didelėmis raidėmis, kad visi ją pamatytų ir visi ją perskaitytų, kad skaitytojų galvose įstrigtų antraštėje užslėpta mintis – R.Karbauskis yra blogis, blogis, blogis. Pačio straipsnio skaityti net nereikia, nes jis visiškai nieko bendro neturi su R.Karbauskiu, ar jo charakterios savybėmis ar jo blogumo pasireiškimu.
Ar įsivaizduojate kokią isteriją užsakomieji žurnalistai sukeltų, jei R.Karbauskis į darželį būtų ėjęs kartu su nusikalstamo pasaulio vadeiva „Daktaru“?

Dalintis