2024/03/02

Instruktuoju vadovus

Siūlau įmonių aukščiausio lygio vadovams bei akcininkams instruktažą „Kaip išvengti kaltinimų „Prekyba poveikiu“ bei kitų konkurentų atakų.

Skirtas įmonių vadovams, kurių verslas yra glaudžiai susijęs su valstybės užsakymais, konkursais, ES lėšų naudojimu. Taip pat vadovams, kurie dėl įvairių priežasčių pakliūna į konfliktines situacijas su klientais, partneriais, akcininkais.

Programa

  • Kokias išorės ir vidaus grėsmes jums ir jūsų įmonei gali kelti konkurentai?
  • Kokiose teisinėse sąlygose dirbate ir gyvenate jūs. Kam jos yra palankesnės jums ar konkurentui? Kokios yra įstatymų spragos ir kaip jas išnaudoja konkurentai veikdami prieš Jus ir jūsų verslą?
  • Kokius konkrečius priešiškus veiksmus Jūsų ir Jūsų verslo atžvilgiu gali atlikti konkurentai? (fizinis sekimas, slaptas patalpų pasiklausymas, telefoninių pokalbių klausymasis, kompiuterio kontrolė, konfidencialios informacijos vagystės, agentūros verbavimas ir infiltravimas, duomenų bazės ir pan.; sužinosite, kaip šie veiksmai yra atliekami praktikoje ir koks yra jų efektyvumas.)
  • Kaip laiku atpažinti priešišką konkurento veiklą ir ją neutralizuoti? (sužinosite pagal kokius požymius atpažinti (identifikuoti) kiekvieną konkretų Jūsų atžvilgiu atliekamą priešišką veiksmą. Kaip ir kokias sudaryti sąlygas, kad priešiški konkurento veiksmai Jūsų ir Jūsų verslo atžvilgiu būtų sunkiai įmanomi, kokių reikia imtis priemonių, siekiant neutralizuoti neteisėtus konkurento veiksmus)

Klausimai – atsakymai. Diskusija visomis su asmens ir verslo saugumu susijusiomis temomis.

Dalintis